Frequently Asked Questions about Register Your Business On Google Maps

سوالات متداول درباره ثبت شرکت شما در نقشه گوگل

1مگه خود ما نمیتونیم مکانمون رو ثبت کنیم؟
چرا میتوانید، ولی اگر بخواهید خودتان آدرس مورد نظر را ثبت کنید از 3 تا 6 ماه زمان میبرد تا توسط گوگل تایید شود، تازه اگر اطلاعات را کامل و طبق استاندارد گوگل وارد کنید.
2چرا با اینکه آدرس رو ثبت کردین و تایید هم شده، من قادر به یافتن آدرس نیستم؟
قالبا این مشکل به خاطر کش و کوکی نرم افزار گوگل مپ و یا مرورگر شماست، ابتدا مطمئن باشید که از آخرین نسخه ازنرم افزار Google Map استفاده می کنید، سپس به بخش تنظیمات نرم افزار یا مرورگر خود رفته و Cache و Cockie آن را پاک کنید.
3چرا آدرس ثبتی در گوگل مپ فقط با جستجو نشان داده می شود ؟
این بدلیل ثبت تازه بعضی آدرس ها می باشد که با گذشت زمان بصورت مشخص دیده خواهد شد و یا برچسب می خورد. البته کامل بودن اطلاعات وارد شده در Google Map مانند: تلفن، ساعت فعالیت، تصاویر و وبسایت به زودتر آشکار شدن این دسته از آدرس ها کمک می کند
4مدت زمان ثبت آدرس چقدر است؟
این بستگی به گوگل مپ و سیستم خود گوگل دارد، ولی قطعا تلاش ما برای ثبت 1 هفته ای می باشد که ممکن است بدلیل وجود ترافیک و افزایش درخواست ها در گوگل مپ این زمان تا 2 یا 3 هفته نیز به طول بیانجامد. برای ویرایش نیز حداکثر زمان پیش بینی شده 3 روز میباشد.
5آیا فقط آدرس هایی که توسط شما ثبت شده است رو ویرایش میکنید ؟
خیر
6تعرفه ثبت و یا ویرایش آدرس به چه صورت است ؟
تعرفه ثبت آدرس توسط ما بسیار پایین و مناسب میباشد .هزینه ثبت آدرس در حال حاضر 75 هزار تومان می باشد.هزینه ویرایش آدرس نیز یک سوم مبلغ ثبت یعنی 25 هزار تومان میباشد.
7آیا تضمینی برای ثبت دقیق آدرس در گوگل مپ وجود دارد ؟
بله. در صورتی که مشخصات ارسالی از جانب شما دقیق باشد ما با نهایت صحت و دقت مشخصات را در گوگل ثبت می کنیم.
parallax background